GALERIA

Galeria Świata Kominków Sochaczew

 

Elegancja i trwałość, czyli harmonijna całość wynikająca z zestawienia ekskluzywnego wkładu Varia 2HL 100 firmy Spartherm i nie mniej szlachetnego kamienia – marmuru w kolorze Crema Marfil. Z tego samego materiału są nowoczesne schody z balustradą ze szkła konstrukcyjnego. Na zewnątrz domu grill.
 

Ogród zimowy z kominkiem? Czemu nie. Obudowa nowoczesna z wykorzystaniem kamiennego forniru. Dodatkowo ściana z boku także została obłożona fornirem kamiennym. Wkład firmy Spartherm. Do kominka sterownik nadzorujący proces palenia.

Kominek o bryle dyskretnie eleganckiej w swej prostocie, obudowa wykończona polerowanymi marmurami Breccia Sarda i Crema Marfil połączonymi z naturalnym drewnem, oparty na wkładzie firmy Arcadia, model Vita Angolo.
 

Kominek o prostej i eleganckiej bryle, obudowa wykończona dwoma rodzajami marmuru – Bianco Carrara i Indiana Black, ożywia ją boniowanie. Kominek zbudowany na bazie wkładu firmy Spartherm.

Klasyczny kominek portalowy, obudowa to biały tynk oraz elementy z marmuru Bianco Carrara. Wkład Nadia 12 firmy Kratki.

Dyskretna elegancja kominka w spokojnej w stylu obudowie łączącej fornir kamienny z polerowanym czarnym granitem, wkład kominkowy firmy Kratki, model Nadia 12.
 

Kominek jako centralny punkt salonu. Prosta, minimalistyczna obudowa jako wysmakowana oprawa dla najnowszego produktu firmy Kratki, czyli wkładu kominkowego NBC 800 z trójstronnym przeszkleniem typu gilotyna.
 

Dyskretna elegancja kominka w spokojnej w stylu obudowie łączącej fornir kamienny z polerowanym czerwonym granitem, wkład kominkowy firmy Spartherm, model 2L 57.

Elegancki kominek w minimalistycznej w stylu obudowie ze szczotkowanego marmuru Forrest Brown, wkład kominkowy firmy Brunner, model HKD2.
 

Kominek o bryle dyskretnie eleganckiej w swej prostocie, obudowa wykończona matowym gresem, oparty na wkładzie firmy Arcadia.
Gotowy kominek, poniżej wizualizacje.
 

Obudowa nowoczesna z wykorzystaniem niezbyt jeszcze powszechnego materiału czyli kamiennego forniru z dodatkami z kamienia Breccia Sarda. Dodatkowo ściana z boku także została obłożona fornirem kamiennym
 

Kominek o prostej, acz eleganckiej bryle, obudowa wykończona dwoma rodzajami marmuru – Crema Marfil i Emperador Dark, oparty na wkładzie firmy Arcadia.
 

Prosty ale elegancki kominek z betonu architektonicznego. Bryłę ożywia boniowanie, dyskretnie podkreślone odwracaniem kolorów i czernią kratek typu Luft. Do tego wysokiej klasy wkład kominkowy Vita Angolo niemieckiej firmy Spartherm-Arcadia. Kominek z podłączonym sterowaniem do optymalizacji procesu spalania.
 

Nieczęsto spotykany klasyczny kominek portalowy, obudowa to biały tynk oraz elementy z dwóch marmurów Forrest Green i Breccia Sarda i łupku kalcytowego. Wkład Zibi firmy Kratki.
 

Elegancki kominek o nowoczesnej bryle, obudowa wykończona tynkiem łączonym z elementami z polerowanego marmuru Breccia Chiara, wkład Nadia 10 firmy Kratki.
 

Kominek o nowoczesnej bryle, obudowa wykończona tynkiem łączonym z elementami z polerowanego granitu Jet Black, oparty na wkładzie MBZ P/BS/G firmy Kratki.
 

Nowoczesna obudowa z Laminamu (spiek kwarcu) z dodatkami z czarnego granitu. Kominek na bazie wkładu Varia AS4s z firmy Spartherm.
 

Nowoczesny kominek z obudową z granitu Star Galaxy, oparty na narożnym wkładzie Zibi 12 L/BS firmy kratki.pl.
 

Obudowa nowoczesna z wykorzystaniem niezbyt jeszcze powszechnego materiału czyli kamiennego forniru z dodatkami z kamienia Breccia Chiara. Kominek na bazie wkładu Antek z firmy Kratki.
 

Prosty ale elegancki kominek z betonu architektonicznego. Bryłę ożywiają detale ze szlifowanej stali szlachetnej. Do tego wysokiej klasy wkład kominkowy Nadia 9 firmy Kratki. Na ścianie obok kominka także beton architektoniczny pod telewizorem.

Nieczęste połączenie stylizowanej klasyki czyli kominek z obudową portalową z marmuru Crema Marfil i białym tynkiem. Wkład Nadia z firmy kratki.
 

Nowoczesny kominek, obudowa z modnego betonu architektonicznego, łaczenie dwóch kolorów – czarnego i szarego. Wkład kominkowy Vita Angolo 12kW, firmy Arcadia.
 

Prosty w formie kominek, pasujący do współczesnego wnętrza. Obudowa z marmurów – płyta czołowa to Alpine White, kanelowana ramka i stopki to Emperador Dark. Wkład kominkowy Nadia 12 firmy Kratki.
 

Elegancki kominek o nowoczesnej bryle usytuowany na środku pomieszczenia, obudowa wykończona tynkiem łączonym z elementami z polerowanego marmuru Breccia Chiara, wkład Blanka z bocznymi przeszkleniami firmy kratki.
 

Kominek o bryle dyskretnie eleganckiej w swej prostocie, obudowa wykończona elementami dekoracyjnymi z granitu Jet Black, powierzchnia to szczotkowana satyna, oparty na wkładzie firmy Arcadia, model Vita Angolo.
 

Kominek o nowoczesnej bryle usytuowany centralnie w budynku, obudowa wykończona betonem architektonicznym, wkład Blanka z firmy kratki.
 

Kominek w prostej obudowie wykończonej gładkim tynkiem z białym marmurem karraryjskim, oparty na wkładzie MBZ L/BS//G firmy Kratki.
 

Nowoczesny kominek w obudowie z polerowanego marmuru Breccia Sarda, wkład to MBO P/BS firmy Kratki.
 

Prosty w formie kominek, pasujący do współczesnego wnętrza. Minimalistyczna obudowa wykończona białym tynkiem z fantazyjną wnęką optycznie dzielącą dużą gładką płaszczyznę obudowy, Poziome płaszczyzny pokryte będą kamienną okładziną, w górnych elementach będzie podświetlenie LED. Wkład kominkowy Nadia firmy kratki.pl. Pierwsze rozpalenie we wkładzie.
 

Nowoczesny kominek, obudowa z modnego betonu architektonicznego, z tego samego materiału wykonane ozdobne elementy ścian w salonie. Wkład kominkowy Nadia 12 w wersji gilotyna, firmy Kratki.
 

Kominek o nowoczesnej bryle, obudowa wykończona tynkiem łączonym z elementami z polerowanego granitu Jet Black, oparty na wkładzie MBO firmy kratki.pl.
 

Kominek nowoczesny, oparty na wkładzie MBO firmy kratki.pl. Projekt i pierwsze rozpalenie we wkładzie.
 

Nowoczesny kominek z obudową z polerowanego granitu Jet Black, oparty na wkładzie Nadia Gilotyna firmy kratki.pl.
 

Współczesny kominek, obudowa to stylizowany portal, z kamienia Bianco Perlino. Wkład kominkowy Nadia 12, firmy Kratki.

Kominek w prostej obudowie wykończonej gładkim tynkiem z ozdobnymi elementami z białego marmuru z włoskiej Carrary, oparty na wkładzie MBZ firmy kratki.pl.

 

Kominek o prostej, wręcz surowej, ale eleganckiej bryle, obudowa wykończona modnym betonem architektonicznym, oparty na wkładzie firmy Arcadia.
 

Prosty w formie kominek z wykończeniami z marmuru Crema Marfil, pasujący do współczesnego wnętrza. Wkład kominkowy firmy KFD
 

Kominek w skandynawskim stylu na bazie wkładu MBZ z firmy kratki.pl, nietypowa obudowa ze spieku kwarcu
 

Prosty kominek, współczesna, delikatnie stylizowana obudowa, z kamienia Bianco Perlino. Wkład kominkowy firmy Kornak.
 

Prosty w formie kominek, pasujący do współczesnego wnętrza. Wkład kominkowy Nadia firmy kratki.pl
 

Wykonany kominek z kafli firmy Karat, wkład kominkowy firmy kratki.pl, model Blanka 670/570 12.
 

 

Komentowanie jest wyłączone