START

Kominki Sochaczew – Witamy w świecie ognia

Od wieków kominek, w istocie będący „udomowioną” wersją ogniska, kojarzy się z dwiema najistotniejszymi potrzebami człowieka: ciepła i bezpieczeństwa. Odczucia owe będące czystej wody atawizmami sięgającymi czasów, gdy człowiek pierwotny światłem ogniska odpędzał strachy. Zarówno te rzeczywiste – drapieżne zwierzęta, i te nierzeczywiste – czyli złe duchy czające się w ciemności a ciepłem od niego bijącym chronił się przed chłodem nocy. W późniejszych czasach rola ognia i kominka ewoluowała. Coraz ważniejsza była rola źródła ciepła do ogrzewania i przygotowywania pożywienia. Nawet pomimo zaniku fizycznych zagrożeń, kominek nadal daje poczucie bezpieczeństwa. Na chwilę obecną jest to najtańsze źródło ciepła w domu. Do tego korzystamy z odnawialnego źródła energii, ponieważ lasy rosną cały czas, ani węgiel ani ropa naftowa w ludzkim wymiarze czasu nie odnawiają się, a lasy tak… Wszystko to razem skłania wielu ludzi do zainstalowania kominka w swoim domu. Czy to w celach stricte dekoracyjnych, okazjonalnie rozpalanego dla uzyskania nastroju, czy to w celu ogrzewania domu.

Kominki Sochaczew – jak działamy:

kominki Sochaczew obr8Wychodząc naprzeciw powyższym potrzebom firma BCS wykonuje kominki zgodnie z wymogami klienta i zasadami sztuki zduńskiej. Zapewniamy kompleksową obsługę. Wachlarz oferowanych usług jest bardzo szeroki, poczynając od wykonania projektu, poprzez kompletację wszystkich materiałów i akcesoriów montażowych, po wykonanie kompletnego, wykończonego według gustu klienta kominka z ozdobną obudową. W skład tego wchodzi szeroki wybór wkładów kominkowych spełniających najwyższe normy EU, od najlepszych producentów, zarówno krajowych – kratki.pl czy Arysto – jak i zagranicznych – Brunner czy Spartherm. Także piecyki wolnostojące – tak zwane kozy.. Nie zapominając o pomocy fachowych zdunów, zarówno w projektowaniu jak i wykonaniu wymarzonego kominka. Nie od rzeczy będzie dodać, iż nasi zduni to wysokiej klasy specjaliści (by nie rzec artyści w swoim fachu), z wieloletnią praktyką zduńską. Dlatego jako nieliczni jesteśmy w stanie zaoferować także poprawnie funkcjonujące pieco-kominki i kominki w obudowie z kafli.

Kominki Sochaczew – dlaczego my:

W przypadku naszej firmy, budowa Państwa wymarzonego kominka zaczyna się w trakcie wizyty w naszym salonie z kominkami. Już w jej trakcie staramy się pomóc w wyborze optymalnego rozwiązania – rozmawiając o potrzebach i oczekiwania klienta (jaka rola kominka, w jakim pomieszczeniu będzie on postawiony, moc kominka, rodzaj wentylacji itp.). Wstępnie wskazujemy możliwe rozwiązania. Wstępnie, ponieważ ostateczne możemy określić tylko po weryfikacji możliwości technicznych w miejscu montażu kominka, w trakcie wizyty zduna w Państwa domu. Dopiero na tej podstawie możemy przygotować ostateczny projekt, a co za tym kosztorys i ustalić termin wykonania kominka. Realizujemy kominki według projektów indywidualnych, ściśle według oczekiwań klientów. Chcielibyśmy podkreślić jedną istotną kwestię, wykonujemy kominki wyłącznie zgodnie z zasadami sztuki zduńskiej i wytycznymi producenta.

Jesteśmy głęboko przekonani, iż oferowany przez nas asortyment produktów jest w stanie zaspokoić najróżniejsze wymagania naszych klientów. Ponadto, dzięki wnikliwemu wsłuchiwaniu się w ich oczekiwania, trafić także w ich gust.

Serdecznie zapraszamy.

Komentowanie jest wyłączone